آشنایی با گروه مالکی

گروه مالکی ایران با اتکا به بیش از ۳۰ سال تجربه فعالیت حرفه‌ای در پایتخت مالی آلمان، فرانکفورت، از سال ۱۳۹۵ با هدف ایجاد ارتباط موثر در حوزه‌های پولی و تجاری بین شرکت‌های ایرانی و اروپایی آغاز به فعالیت کرد.

برگزاری هشت همایش مشترک با پژوهشکده پولی و بانکی ایران در آلمان و ایران با شرکت سرمایه‌گذاران و چهره‌های برجسته تجاری اروپایی در صنعت بانک، بیمه، هتل‌داری، انرژی و حوزه‌های دیگر از جمله مهم‌ترین روی‌دادهایی است که گروه مالکی ایران آن را برگزار کرده است.

برگزاری روی‌دادهای بین‌المللی مهمی همچون “هفته‌ مالی یورو” و یا “کنگره‌ بانکداری اروپا” بیانگر سطح تخصص و توانایی‌های گروه مالکی در برگزاری روی‌دادهای مهم جهانی است.

شرکت‌های بیمه و فناوری اطلاعات، شرکت‌های ارائه دهنده‌ خدمات مشاوره‌ای و هم‌چنین بانک‌ها، سازمان‌های مالی ملی و بین‌المللی، آژانس‌های دولتی و رگولاتوری‌ها از جمله مخاطبان و طرف‌های قرارداد گروه مالکی هستند.

سابقه درخشان گروه مالکی با ظهور مرکز مالی فرانکفورت پیوند نزدیکی دارد که فعالیت‌های بین‌المللی گروه مالکی از طریق این مرکز انجام می‌شود.

در حال حاضر، گروه مالکی ایران، با تمرکز بر سه حوزه:

  • ارائه خدمات آموزشی از طریق تاسیس آکادمی مالکی
  • ارائه خدمات مشاوره‌ای مالی و بازرگانی
  • ارائه خدمات کاریابی در آلمان

با مشتریان و شرکای داخل ایران هم‌کاری می‌کند.

1st

برترین برگزارکننده همایش‌های پولی بانکی

8+

برگزاری همایش پولی بانکی

1st

بهترین مشاور کسب‌و‌کار شما در آلمان

30

سال ســــابقه حرفه‌ای

چهارمین همایش بانکی و تجاری ایران و اروپا

عکس مربوط به چهارمین همایش بانکی و تجاری ایران – اروپا می‌باشد که در تاریخ 24 و 25 آبان 1396 در سالن مرکزی کنفرانس فرانکفورت برگزار گردید. برای دیدن اخبار و جزییات این همایش کلیک نمایید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به گروه مالکی ایران می باشد.