گروه مالکی ایران

آقای نادر مالکی فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۹۷۹ با پیوستن به دویچ بانک مونیخ آغاز کرد. در سال ۱۹۸۱ به دفتر مرکزی بانک در شهر فرانکفورت منتقل شد و بعدها واحد روابط عمومی دویچ بانک را در آنجا تاسیس کرد. وی در سال ۱۹۸۹ به عنوان مدیر آن واحد انتخاب شد…

1st

برترین برگزارکننده همایش‌های پولی بانکی

230

نفر پرسنل مســــــــتقیم

8+

برگزاری همایش پولی بانکی

30

سال ســــابقه حرفه‌ای

درباره گروه مالکی

گروه مالکی ایران با اتکا به بیش از ۳۰ سال تجربه فعالیت حرفه‌ای در پایتخت مالی آلمان، فرانکفورت، از سال ۱۳۹۵ با هدف ایجاد ارتباط موثر در حوزه‌های پولی و تجاری بین شرکت‌های ایرانی و اروپایی آغاز به فعالیت کرد.

برگزاری هشت همایش مشترک با پژوهشکده پولی و بانکی ایران در آلمان و ایران با شرکت سرمایه‌گذاران و چهره‌های برجسته تجاری اروپایی در صنعت بانک، بیمه، هتل‌داری، انرژی و حوزه‌های دیگر از جمله مهم‌ترین روی‌دادهایی است که گروه مالکی ایران آن را برگزار کرده است.

برگزاری روی‌دادهای بین‌المللی مهمی همچون “هفته‌ مالی یورو” و یا “کنگره‌ بانکداری اروپا” بیانگر سطح تخصص و توانایی‌های گروه مالکی در برگزاری روی‌دادهای مهم جهانی است.

شرکت‌های بیمه و فناوری اطلاعات، شرکت‌های ارائه دهنده‌ خدمات مشاوره‌ای و هم‌چنین بانک‌ها، سازمان‌های مالی ملی و بین‌المللی، آژانس‌های دولتی و رگولاتوری‌ها از جمله مخاطبان و طرف‌های قرارداد گروه مالکی هستند.

سابقه درخشان گروه مالکی با ظهور مرکز مالی فرانکفورت پیوند نزدیکی دارد که فعالیت‌های بین‌المللی گروه مالکی از طریق این مرکز انجام می‌شود.

در حال حاضر، گروه مالکی ایران، با تمرکز بر سه حوزه:

  • ارائه خدمات آموزشی از طریق تاسیس آکادمی مالکی
  • ارائه خدمات مشاوره‌ای مالی و بازرگانی
  • ارائه خدمات کاریابی در آلمان

با مشتریان و شرکای داخل ایران هم‌کاری می‌کند.

سوابق کاری

دکتر نادر مالکی فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۹۷۹ با پیوستن به دویچه بانک مونیخ آغاز کرد. در سال ۱۹۸۱ به دفتر مرکزی بانک در شهر فرانکفورت منتقل شد و بعدها واحد روابط‌عمومی دویچه بانک را در آن‌جا تاسیس کرد و در سال ۱۹۸۹ به عنوان مدیر آن واحد انتخاب شد.

در حالی که آقای مالکی هنوز در دویچه بانک مشغول فعالیت بود،‌ انجمن بانکداران بین‌المللی (IBF) را در سال ۱۹۸۷ تاسیس کرد و تا به امروز در سمت مدیریت آن فعالیت می‌کند. در حال حاضر IBF بیش از ۸۰۰ عضو حقیقی و بیش از ۵۰ عضو حقوقی را در لیست اعضای خود دارد و بزرگ‌ترین انجمن بانکداران آلمان است که به صورت خصوصی اداره می‌شود.

آقای مالکی به ابتکار شخصی در اواخر دهه ۱۹۸۰میزبانی از کنگره‌ها و روی‌دادهای ارتباطی مهم و معتبر را برای صنعت مالی آغاز کرد. تا اواسط دهه ۱۹۹۰ وی تعداد زیادی کنگره و روی‌داد موفق را در سطوح بالا در قالب نشست‌های سالانه برای صنعت مالی در فرانکفورت، برگزار کرد. در سال ۱۹۹۵، او به ترویج فعالیت‌های خود تحت عنوان شرکت “گروه مالکی– ارتباطات مالی و مشاوره‌ای” پرداخت.

امروز، گروه مالکی یکی از شرکت‌های تابعه گروه رسانه‌ای DVF است و در میان کسب‌و‌کارهای پیشرو و متخصص در ارتباطات مالی در اروپا قرار دارد. این شرکت دارای یک شبکه بسیار عالی از متخصصان است که تصمیم‌گیری‌های سیاسی و اقتصادی را برعهده دارند و استانداردهای جدیدی را در روی‌دادهای خود تعیین می‌کند.

روی‌دادهای “هفته مالی یورو”، “کنگره بانکداری اروپا” و “همایش بانکی و تجاری ایران اروپا” را می‌توان به‌عنوان شاخص‌ترین این مجموعه نام برد.

به علت شایستگی‌ و تلاش‌های دکتر نادر مالکی در ترویج فرانکفورت به‌عنوان یک مرکز مالی، صلیب لیاقت فدرال توسط رئیس‌جمهور جمهوری فدرال آلمان در سال 2002 به وی اهدا شد.

پنجمین همایش بانکی و تجاری ایران و اروپا

عکس مربوط به پنجمین همایش بانکی و تجاری ایران – اروپا می‌باشد که در تاریخ 24 و 25 آبان 1396 در سالن مرکزی کنفرانس فرانکفورت برگزار گردید. برای دیدن اخبار و جزییات این همایش کلیک نمایید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به گروه مالکی ایران می باشد.