مالی و بازرگانی

  • مشاوره

ورود به بازارهای اروپا از اهداف شرکت‌های بزرگ شرکت‌های ایرانی است. در این مسیر، اطلاع از مسائل حقوقی، ثبت شرکت، بازارهای سرمایه، مطالعه بازار از جمله مواردی است که پیش از هرگونه تصمیم‌گیری در این‌باره باید درنظر گرفته شود.

گروه مالکی ایرانِ با ارتباطات عالی با موسسات حقوقی و بازاریابی آلمان می‌تواند بهترین مشاور شما در این راه باشد. تیم‌های مشاوره‌های حقوقی و مالی معتبر آمادگی دارند تا به‌روزترین و دقیق‌ترین اطلاعات مورد نیاز را در اختیار مشتریان و شرکای گروه مالکی قرار دهند.

مشاوره ورود به بازار و مطالعه بازار توسط بهترین، باتجربه‌ترین و متخصص‌ترین افراد انجام می‌شود تا خیال‌تان از بابت سرمایه‌گذاری مطمئن و بازگشت سرمایه آسوده شود.

  • واردات

گروه مالکی با بهره‌گیری از شبکه جهانی ارتباطی خود با تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان اروپایی، امریکایی و آسیایی می‌تواند شرکای ایرانی خود را در خریدهای بین‌المللی و تامین تجهیزات و مواد اولیه موردنیازشان کمک کند. در حال حاضر، گروه مالکی توانایی تامین تجهیزات و قطعات مورد نیاز صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، سیمان، صنایع غذایی، تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی را دارد.

  • صادرات

گروه مالکی در حال حاضر به‌عنوان نماینده انحصاری زعفران و دم‌نوش‌ تامسی در بازار اروپا فعالیت می‌کند. زعفران تامسی در چهار نوع پوشال، سرگل، نگین و سوپرنگین دارای بهترین کیفیت از نظر رنگ و طعم با گواهی‌نامه‌ها و استانداردهای داخلی و بین‌المللی است. برای سفارش جزئی و فله با شماره تلفن‌های دفتر تهران تماس حاصل کنید.

مشاوره

برای اطلاع از جزئیات می‌توانید درخواست‌های خود را به ای‌میل commercial@malekigroupiran.com ارسال کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به گروه مالکی ایران می باشد.